Wysyłka w 24 godziny! bezpłatna dostwawa od 150 zł! po zakupy stacjonarne zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych oraz na jarmark Dominikański w Gdańsku

WATERMELON SQUISHY BOX

Czas dostawy 2-3 dni robocze
41.30 59.00

Zestaw do squishy diy- Arbuz.

PIERWSZY W POLSCE PACHNĄCY SQUISHY BOX Z SZABLONEM! Tego jeszcze nie było! Zrobienie idealnego pachnącego SQUISHY nigdy nie było tak łatwe! 

Poziom trudności: ŁATWY

Co znajdziesz w WATERMELON SQUISHY BOXIE?

1 x GĄBKA MEMORY: długość 20 cm x szerokość 15 cm x grubość 5 cm
Gąbka w BOXIE pozwoli Ci wykonać aż dwa WATERMELON SQUISHY
Wybór gąbki jest kluczowy dla finalnego wyglądu squishy. Gąbki Slimebox zostały wybrane tak, aby po zgnieceniu squishy leniwie wracały do swojej formy oraz aby dziurki nie były za duże. 

SZABLON W KSZTAŁCIE SŁODKIEGO ARBUZA
Teraz uzyskanie wymarzonego zgniotka będzie jeszcze łatwiejsze. W WATERMELON SQUISHY BOXIE znajdziesz szablon wielokrotnego użytku w kształcie ARBUZA. Po użyciu z farbkami bez problemu umyjesz szablon i wykorzystasz w przyszłości. 

FARBKI PUFFY - 4 x 25 ml
W WATERMELON BOXIE znajdziesz cztery kolory farbek: fluo czerwony, zielony, czarny i biały. Dzięki farbom puffy Twój squishy bardzo szybko wyschnie. Dla idealnego efektu najlepiej nałożyć 2 warstwy farbki, każda kolejna warstwa może być nakładana dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.

ARBUZOWY AROMAT - 15 ml
Twój WATERMELON SQUISHY będzie wspaniale pachniał wakacjami! 

DREWNIANE PATYCZKI, PĘDZELKI
Patyczki idealnie sprawdzą się do nakładania farbek na dużej powierzchni, pędzelki natomiast pozwolą Ci precyzyjnie odrysować z szablonu oczka, uśmiech oraz pestki.

ULOTKA ZE WSKAZÓWKAMI - Jak stworzyć idealne squishy!

PAKIET NAKELEJK ARBUZOWO JEDNOROŻCOWYCH!

Masz dodatkowe pytania odnośnie robienia squishy? Napisz do nas na kontakt@slimebox.pl lub na naszym Facebooku/Instagramie, a my odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Ostrzeżenia: Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 6 lat. Małe części. Zagrożenie udławieniem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Zawiera substancje mogące powodować alergie.Dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas nakładania farbek oraz aromatu, należy zastosować rękawiczki ochronne.

Udostępnij

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów