O SLIME

Slime jako zabawka została po raz pierwszy wprowadzona przez firmę Mattel w 1976r. (tak to ta sama firma, która stworzyła lalki Barbie i zabawki Hot Wheels!). Pierwszy Slime był zielony, zimny w dotyku i miał zupełnie inną konsystencję niż te, które już wkrótce stworzysz w Twoim domu!

Zielony slime sprzedawany w pudełku w kształcie kosza na śmieci szybko stał się hitem na całym świecie i wrogiem numer jeden dywanów – przez swoją konsystencję łatwo brudził wszystkie materiałowe powierzchnie.

To, co dla rodziców było koszmarem zostało wykorzystane w programie Nickelodeon, gdzie uczestnicy, którzy nie znali odpowiedzi na pytania prowadzącego zostawali oblani zieloną mazią (tu znajdziecie mnóstwo filmików).

Modę na Slime, które aktualnie są wielkim hitem na całym świecie, zapoczątkowała Karina Garcia, która jako pierwsza stworzyła domowego Glutka w 2015r. jest autorką tutoriali na YouTube pokazując jak zrobić najróżniejsze Slime.

Wykonany przez Ciebie Slime może mieć dowolnie wybrany przez Ciebie kolor, strukturę, a nawet zapach! Może być puszysty (Bubbly Slime, Fluffy Slime), kremowy (Soft Serve Slime) lub jak wata cukrowa (Cotton Candy Slime). 

Cały świat kocha Slime – teraz czas na Ciebie! Na SLIMEBOX znajdziesz wszystko do stworzenia wymarzonego Slime'a! Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w szczelne pudełka, które uchronią Twojego Slime’a od wyschnięcia!

Wrzucając stworzonego przez siebie Slime’a na Instagram/Facebook czy YouTube koniecznie dodaj #slimebox.

Love!


Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów