Zapraszamy również do NASZego SKLEPu STACJONARNego W WARSZAWIE PRZY UL. SMOLNEJ 16 od poniedziałku do soboty w godz. 10-18.

PENGUIN SQUISHY BOX

Czas dostawy 2-3 dni robocze od daty zaksięgowania środków.
49.90

PIERWSZY W POLSCE SQUISHY BOX Z SZABLONEM! Zrobienie idealnego SQUISHY nigdy nie było tak łatwe! 

Poziom trudności: ŚREDNI

Co znajdziesz w PENGUIN SQUISHY BOXIE?

1 x GĄBKA MEMORY: długość 20 cm x szerokość 15 cm x grubość 5 cm
Gąbka w BOXIE pozwoli Ci wykonać SQUISHY w kształcie pingwina.
Wybór gąbki jest kluczowy dla finalnego wyglądu squishy. Gąbki Slimebox zostały wybrane tak, aby po zgnieceniu squishy leniwie wracały do swojej formy oraz aby dziurki nie były za duże. 

SZABLON W KSZTAŁCIE SŁODKIEGO PINGWINKA
Teraz uzyskanie wymarzonego zgniotka będzie jeszcze łatwiejsze. W PENGUIN SQUISHY BOXIE znajdziesz szablon wielokrotnego użytku w kształcie PINGWINA. Po użyciu z farbkami bez problemu umyjesz szablon i wykorzystasz w przyszłości. 

FARBKI PUFFY - 5 x 25 ml
W PENGUIN BOXIE znajdziesz trzy kolory farbek: czarny (2x), niebieski, czerwony i biały. Dzięki farbom puffy Twój squishy bardzo szybko wyschnie. Dla idealnego efektu najlepiej nałożyć 2 warstwy farbki, każda kolejna warstwa może być nakładana dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.

DREWNIANE PATYCZKI, PĘDZELKI
Patyczki idealnie sprawdzą się do nakładania farbek na dużej powierzchni, pędzelki natomiast pozwolą Ci precyzyjnie odrysować z szablonu oczka, dziubek oraz rumieńce

ULOTKA ZE WSKAZÓWKAMI - Jak stworzyć idealne squishy!

Masz dodatkowe pytania odnośnie robienia squishy? Napisz do nas na kontakt@slimebox.pl lub na naszym Facebooku/Instagramie, a my odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Ostrzeżenia: Produkt nieodpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 6 lat. Małe części. Zagrożenie udławieniem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Zawiera substancje mogące powodować alergie.Dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas nakładania farbek oraz aromatu, należy zastosować rękawiczki ochronne.

Udostępnij

Brak produktów

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów